MEDARBEJDERE

KontorÅbningstider:mandag - fredag kl. 07.00 til 21:00
Alarmnummer:+49 176 1717 9053 24h / 7d
Emergency Email:disposition@goedecke-logistik.de
Lager Lübeck
Stellmacherstr. 6-12
Åbningstider:mandag - fredag kl. 07.00 til 18:00 derudover efter aftale
Alarmnummer:+49 451 89909-57
Lager Hamburg
Süderstrasse 251
Åbningstider:mandag – fredag kl. 07.00 til 21.00, derudover efter aftale

Tyskland

Gödecke Eurotrans GmbH
Stellmacherstr. 6-12
D-23556 Lübeck
Telefon+49 451 89 9 09 – DW
Mobil+49 176 17 17 90 – DW
Fax+49 451 89 9 09 – 99
Mailservice@goedecke-logistik.de
SALG/LOGISTIKRÅDGIVNING
Martin Taschenbrecker (ledelse)
Telefon +49 451 89 9 09 -23
Mobil +49 176 1717 90 04
E-Mailtaschenbrecker@goedecke-logistik.de
Dorothea Jasiel
Telefon +49 451 89 9 09 -25
Mobil -
E-Mailjasiel@goedecke-logistik.de
SPEDITION
Volker Mund (ledelse)
Telefon +49 451 89 9 09 -20
Mobil +49 176 1717 90 10
E-Mailmund@goedecke-logistik.de
KUNDESERVICE
Petra Dietze
Telefon +49 451 89 9 09 -50
Mobil -
E-Maildietze@goedecke-logistik.de
Mårten Eklund
Telefon +49 451 89 9 09 -44
Mobil +49 176 1717 90 90
E-Maileklund@goedecke-logistik.de
DISPONERING
Beate Heida (Import Jumbo)
Telefon +49 451 89 9 09 -24
Mobil +49 176 1717 90 44
E-Mailheida@goedecke-logistik.de
Alfons Burmeister (Eksport Jumbo)
Telefon +49 451 89 9 09 -45
Mobil +49 176 1717 90 45
E-Maila.burmeister@goedecke-logistik.de
Lukas Krolewicz (Trailer)
Telefon +49 451 89 9 09 -13
Mobil +49 176 1717 90 38
E-Mailkrolewicz@goedecke-logistik.de
Klaudius Förstermann (Trailer)
Telefon +49 451 89 9 09 -21
Mobil +49 176 1717 90 48
E-Mailfoerstermann@goedecke-logistik.de
Thomas Malinowski (Trailer)
Telefon +49 451 89 9 09 -29
Mobil +49 176 1717 90 32
E-Mailmalinowski@goedecke-logistik.de
Tobias Kluchert (Trailer)
Telefon +49 451 89 9 09 -10
Mobil +49 176 1717 90 22
E-Mailkluchert@goedecke-logistik.de
Monika Müller
Telefon +49 451 89 9 09 -13
Mobil +49 176 1717 90 12
E-Mailmueller@goedecke-logistik.de
AFREGNING
Wolfgang Sachsenröder (ledelse)
Telefon +49 451 89 9 09 -55
Mobil -
E-Mailsachsenroeder@goedecke-logistik.de
Susanne Wünsch
Telefon +49 451 89 9 09 -48
Mobil -
E-Mailwuensch@goedecke-logistik.de
David Möller
Telefon +49 451 89 9 09 -11
Mobil -
E-Mailmoeller@goedecke-logistik.de
Tanja Simowski
Telefon +49 451 89 9 09 -14
Mobil -
E-Mailsimowski@goedecke-logistik.de
DIRECTION
Matthias Gödecke
Telefon +49 451 89 9 09 -22
Mobil +49 176 1717 9008
E-Mailm.goedecke@goedecke-logistik.de
BOGHOLDERI
Hilde Koppermann
Telefon +49 451 89 9 09 -60
Mobil -
E-Mailkoppermann@goedecke-logistik.de
Cornelia Vogt
Telefon +49 451 89 9 09 -61
Mobil -
E-Mailvogt@goedecke-logistik.de
LAGER
Seweryn Lewandowski
Telefon +49 451 89 9 09 -57
Mobil +49 176 1717 90 11
E-Mail-
Zbigniew Zabrocki
Telefon +49 451 89 9 09 -57
Mobil +49 176 1717 90 23
E-Mail-
MEDARBEJDERE UNDER UDDANNELSE
Hans Lorenzen
Telefon +49 451 89 9 09 -49
Mobil -
E-Maillorenzen@goedecke-logistik.de
Fridtjof Pape
Telefon +49 451 89 9 09 -49
Mobil -
E-Mailpape@goedecke-logistik.de

Sverige

Gödecke Logistik AB
Box 50140, S-211 24 Malmö
Telefon+46 40 680 – DW
Fax+46 (0) 40 29 31 50
IP-Telefon+49 (0) 451 89 90 9 – DW
SALG
Klas Eriksson
Telefon +46 40 680 -8159
Mobil +46 709852295
E-Maileriksson@goedecke-logistik.de
DISPONERING
Andreas Geniffke
Telefon +46 40 680 -8158
Mobil +46 733598277
E-Mailgeniffke@goedecke-logistik.se
Maria Olsson
Telefon +46 40 680 -8153
Mobil +46 709852286
E-Mailolsson@goedecke-logistik.se
Lars Andersson
Telefon +46 40 680 -8155
Mobil +46 703850239
E-Mailandersson@goedecke-logistik.se
Bo Sümegi
Telefon +46 40 680 -8151
Mobil -
E-Mailsuemegi@goedecke-logistik.se
DIREKTION
Klas Eriksson
Telefon +46 40 680 -8159
Mobil +46 709852295
E-Maileriksson@goedecke-logistik.de
AFREGNING
Ron Burmeistern
Telefon +46 40 680 -8150
Mobil +46 709852290
E-Mailburmeister@goedecke-logistik.se
Christel Arvidsson
Telefon +46 40 680 -8157
Mobil +46 705273063
E-Mailarvidsson@goedecke-logistik.se

GÖDECKE LOGISTIK – Spedition aus Lübeck für LKW-Transporte von und nach Skandinavien: Deutschland – Dänemark – Schweden – Norwegen – Finnland
Gödecke Eurotrans GmbH   Stellmacherstraße 6-12   DE-23556 Lübeck   Telefon: +49 (0) 4 51 / 899 09-0